info@cansayapi.com.tr

+90 216 533 22 29

Pzt - Cmt : 8:00 - 18:00

EN

KURUMSAL

Anasayfa - Kurumsal
KURUMSAL BİLGİLER

CANSA YAPI

Cansa Yapı, 1990’lı yıllarda Faruk Candede, öncülüğünde inşaat sektöründe iç mimari üzerine çalışmaya başladı. Bir aile şirketi olan Cansa Yapı, 1995’yılında kardeşlerin bir araya gelmesiyle kurumsallaşma yolunda ilk adımı attı.

İnşaat, iç cephe ve dış cephe çalışmalarıyla Türkiye’de güvenilir bir marka haline gelen firmamız, kısa zamanda yaptığı işler ve referanslarla sektördeki yerini aldı.

Firmamız, yurtiçi ve yurtdışındaki global gelişmeleri takip ederek, sürekli kendini geliştirdi. Profesyonel bakış açısıyla, uzman ve eğitimli kadrosuyla, teknolojik altyapı ve donanımıyla üstlendiği her projede kendine özgü tarzı ve prensipleriyle müşterilerine çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Awesome Image

Cansa Yapı, müşterilerine hizmet sunarken, yapımı düşünülen projelerin gerekli tüm analiz ve fizibilitelerini hazırlayarak muhataplarını doğru bilgilendirmekte ve projenin başarılı olması noktasında danışmanlık vermektedir.

Faaliyet alanlarımız arasında, tüm iç ve dış dekorasyon çalışmaları, özel mimari ve tasarım uygulamaları, toplu konut ve villa inşaatları, iş merkezleri, hastane ve sağlık kurumları, hava alanları, alışveriş merkezleri, spor kompleksleri gibi birçok projede anahtar teslim çalışmalar yapmaktadır.

Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak, bilinçli ve nitelikli yapılar inşa etmek yoluyla gelecek nesillere eserler bırakarak yaşatmaktır.

Keyifli anlar için yüksek kaliteli favori yiyecek ve içecekler sunarak toplu organizasyonları destekleyip, organize ederek aktif bir yaşam tarzını teşvik eden Rivella Cafe şirketi Cansa Yapı kuruluşudur.

Awesome Image

Cansa Yapı, müşteri memnuniyetine dayalı kalite politikasıyla modern yaşam alanları üretmenin gayreti içerisindedir.

Misyon ve Vizyon

Kalite

CansaYapı, üstlendiği projelerde kaliteyi ön planda tutarak, arge departmanıyla, mimar ve mühendisler kontrolünde, iş güvenliği ve kurumsal ritüeller çerçevesinde çalışma grafiği sunmaktadır.

Deneyimli Ekip

Firmamız yurt içi ve yurt dışında, kentsel dönüşüm projeleri,toplu konut, villa, kat karşılığı, alışveriş merkezleri, spor kompleksleri, sağlık kurumları, hava alanları, konferans salonları, fabrika, üretim tesisleri, ticaret merkezleri, residence gibi yapının tüm alanlarında hizmet sunmaktadır.

Zamanında Teslim

Cansa Yapı olarak, büyük çaplı konsept projelerde finans ve uygulama sıkıntısı çekmeden anahtar teslim çalışmalar yapabilmektedir.